Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5