Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 4.5- 2LinesRated ★ 4.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.5