Series
Ratings
95
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Walt Disney Animation Studios: Short Circuit Experimental Films Season 1Rated ★ 4.0
Walt Disney Animation Studios: Short Circuit Experimental FilmsRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5