Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
LastRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0