Movies
Ratings
30
Dancing QueenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 1.5
LucyRated ★ 4.0