Movies
Ratings
504
AquamanRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5