Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0