Movies
Ratings
161
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0