Titles you rated
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
HawkingRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0