Series
Ratings
22
SpotlightRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5