Movies
Ratings
162
About TimeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5