Series
Ratings
118
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
The CrownRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5