Titles you rated
Lord of WarRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
ActRated ★ 3.5- Door to the NightRated ★ 0.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 0.5
A MillionRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
Seven DaysRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5