Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5