Movies
Ratings
159
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Robo-GRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0