Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0