Titles you rated
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0