Titles you rated
CarolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The New GirlfriendRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5