Series
Ratings
56- 10 years also in love with youRated ★ 3.0
- I'm HomeRated ★ 4.0
- FamilyRated ★ 5.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5