Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5