Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
MulanRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
BeatRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0