Movies
Ratings
352
HellboyRated ★ 4.0
The Mummy ResurrectedRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0