Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5