Series
Ratings
78- Hell is Other PeopleRated ★ 5.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 5.0
Love for Love's SakeRated ★ 5.0
Love TractorRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- Battle TripRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0