Movies
Ratings
328
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5