Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5