Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Idea of YouRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0