Movies
Ratings
1167
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0