Movies
Ratings
708
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Falling DownRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.0
The PyramidRated ★ 3.0
As Above, So BelowRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 3.0