Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Tuck Me InRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5