Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0