Movies
Ratings
196
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0