Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Apink's ShowtimeRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
NemesisRated ★ 0.5
MIU404Rated ★ 3.5