Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 5.0
SelmaRated ★ 5.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 5.0
PhilomenaRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0