Movies
Ratings
219
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Paper MoonRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0