Movies
Ratings
923
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5