Movies
Ratings
148
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0