Titles you rated
ThanksgivingRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Snake 3Rated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0