Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0