Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Polar Bear CafeRated ★ 4.5
Tower of SandRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
- ヒガンバナ~警視庁捜査七課~Rated ★ 1.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
- I'm HomeRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Asuka High School March!Rated ★ 2.0- 도련님Rated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5- Love Stories From Fukuoka 10Rated ★ 3.5
- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 1.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5- Love Stories From Fukuoka 7Rated ★ 1.0