Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Gnomeo & JulietRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0