Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5