Titles you rated
AntichristRated ★ 4.0
Monkey KingdomRated ★ 3.0
The OvernightRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Truth About EmanuelRated ★ 3.0
Identity ThiefRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The GallowsRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Blood GlacierRated ★ 3.5
Halloween IIRated ★ 3.0
The ABCs of DeathRated ★ 3.0
DemonicRated ★ 2.5- I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 3.0