Series
Ratings
81
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0- School Season 1Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- New NonstopRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5