Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5