Movies
Ratings
79
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The MissionRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5