Titles you rated
The WitcherRated ★ 5.0
AbyssRated ★ 1.5- A.I.C.O.Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Last Man on EarthRated ★ 1.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0