Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 0.5