Movies
Ratings
1362
OldRated ★ 4.0
SubservienceRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
The MonkeyRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5