Titles you rated
Richard JewellRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0